2010 Yılından Beri...
Hızlı Sipariş Hattı

Lokum Tadında “Ekici Peynir” Ürünleri Bool Tüketim’de Toptan Satışta!

Lokum Tadında “Ekici Peynir” Ürünleri Bool Tüketim’de Toptan Satışta!

Gıda sektöründeki lider toptan tedarikçilerden biri olarak, Bool Tüketim, kaliteli ve güvenilir ürün tedariki misyonunu sürdürmeye devam ediyor. Bugün, Türkiye'nin köklü ve sevilen peynir markalarından biri olan Ekici Peynir'le olan yeni işbirliğimizi gururla duyuruyoruz. Ekici Peynir'in lokum tadındaki eşsiz ürün gamını artık portföyümüze dahil ettik! Bu yeni ortaklığımızla, sizlere daha geniş bir ürün yelpazesi ve daha zengin bir tat deneyimi sunma heyecanını yaşıyoruz.

Ekici Peynir, geniş ve çeşitli ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden, kalitesi ve lezzeti ile tanınan bir markadır. Beyaz peynirlerden süzme peynire, kaşar peynirlerden sürülebilir peynirlere ve özel peynir seçeneklerine kadar birçok farklı çeşitte peynir ve tereyağı ürünleri sunmaktadır. Ekici Peynir'in, geleneksel peynir yapım metodlarını modern teknoloji ile birleştirerek sunduğu bu lezzetli ve kaliteli ürünleri artık Bool Tüketim güvencesiyle toptan satın alabilirsiniz.

Bool Tüketim olarak, birçok saygın gıda markasının toptan satışını gerçekleştirerek sektörde güvenilir bir isim haline gelmiş bulunuyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarını ve hizmetlerimizi keşfetmek, ayrıca Ekici Peynir ürün yelpazesini incelemek için ürünlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekici Peynir ve Bool Tüketim arasındaki bu değerli işbirliğini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Ev Dışı tüketim (EDT) için tedarik ettiğimiz toptan Ekici 4,5 Kg Beyaz Peynir, 2,5 Kg Top Peynir, 2,5 kg Çubuk Peynir, 2 Kg Kaşar Peynir, 2 Kg Mozeralla Rende, Tüp Krem Peynir, 5 Kg Krem Peynir, Üçgen Peynir, Krem Peynir, 15 Gr ve 1 Kg Tereyağ ve Hellim Peynir çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Siparişleriniz için +90 534 635 24 34 numaralı hızlı sipariş hattımızdan veya info@bool.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni ve lezzetli başlangıçlara doğru ilk adımı birlikte atıyoruz!