2010 Yılından Beri...
Hızlı Sipariş Hattı

Hakkımızda

bool tüketim malzemeleri
Hakkımızda

Bool Tüketim

Bool Tüketim, gıda maddelerinin toptan satışı amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.
Toptan gıda satışında; pastaneler, restoranlar, yemekhaneler, süper marketler, lokantalar, fast food zincirleri gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve piyasa deneyimine sahiptir.
Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutması sebebiyle sektörde her geçen gün adından söz ettiren Bool Gıda, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştirmektedir.
Ürünler söz konusu olduğunda, gıda kalitesini ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için tedarikçi seçimlerimizle ilgili her zaman hassas davranıyoruz.
Sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek, marka  ve ürün çeşitlerinde lider ve bilinen markaların, müşterilerimiz için sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında, toptan satışını gerçekleştiriyoruz.
Konusunda uzman yöneticileri ve çeşitli eğitimlerle güçlendirilmiş çalışanları sayesinde sürekli gelişen ve büyüyen Bool Gıda, müşterilerine güvenli hizmet vermeye devam etmektedir.

 • 12 +

  Yıllık Tecrübe

 • 500 +

  Dağıtım Noktası

 • 50 +

  Filo Araç

 • 1000 +

  Ürün Çeşidi

İlkelerimiz

Amaç ve İlkelerimiz

İlkelerimiz
İlkelerimiz

İş ilkelerimiz, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar Bool Tüketim herkesin uyduğu işletme ile ilgili standartları tanımlar. Aynı zamanda yönetim ve kurumsal sorumluluk açısından yaklaşımımızı da destekler.

İş Ortaklığı İlkeleri
İş Ortaklığı İlkeleri

Yüksek standartlara uyabilmek ve birlikte nasıl çalıştığımız ile ilgili olarak daha fazla şeffaflık sağlamak üzere iş ortaklarımız ile birlikte çalışmak konusunda kararlıyız.

Faaliyetlerimizi, işimizin dokunduğu insanlara, organizasyonlara ve çevreye karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek, daima kurumsal sorumluluk anlayışımızın kalbinde yer almıştır.

Pozitif Etki
Pozitif Etki

Markalarımız, ticari faaliyetlerimiz ve ilişkilerimiz, gönüllü çalışmalar ve toplum ile bir araya geldiğimiz diğer çeşitli yollarla pek çok yönden pozitif bir etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Kesintisiz Taahhüt
Kesintisiz Taahhüt

Çevresel etkilerimizi yönetme biçimimizi sürekli olarak geliştirmeye kararlıyız ve uzun vadeli sürdürülebilir bir işletme olma hedefimize doğru yol alıyoruz.

Hedefleri Belirlemek
Hedefleri Belirlemek

Kurumsal Amacımız, işimizi yürütürken ulaşmamız gereken hedefleri belirlemektedir. Bu hedefler, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, Unilever’deki herkesin uyması gereken faaliyet standartlarını tanımlayan İş İlkelerimiz ile desteklenmektedir. İş İlkelerimiz ayrıca yönetim biçimimizi ve kurumsal sorumluluk anlayışımızı da destekler.

İşbirliği Yapmak
İşbirliği Yapmak

Bizimle benzer değerlere sahip ve aynı standartlara göre faaliyet gösteren tedarikçiler ile çalışmak istiyoruz. İş İlkelerimiz ile paralel olan Tedarikçi İlkelerimiz, faaliyetlerde dürüstlük ve çalışanlara, tüketicilere ve çevremize karşı sorumluluklarımızı kapsayan on bir ilkeden oluşmaktadır.