2010 Yılından Beri...
Hızlı Sipariş Hattı

Bool Tüketim, Ev dışı tüketim (EDT) ve HORECA için Dardanel firmasının Dardanos markası için anlaşma yaptı.

Bool Tüketim, Ev dışı tüketim (EDT) ve HORECA için Dardanel firmasının Dardanos markası için anlaşma yaptı.

Türkiye’nin çok tercih edilen markalarından biri olan Dardanel/Dardanos ile anlaşma yaptık!

Uluslararası ve ulusal birçok markanın distribütörü olan Bool Tüketim olarak ürün gamımızı her geçen gün genişletiyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok tercih ettiği markaları sizlerle buluşturuyoruz!

HORECA ve EDT (Ev Dışı Tüketim) sektöründe lüks restoranların, otellerin, catering firmalarının en çok kullandığı ton balığı, dondurulmuş deniz ürünleri, sos, meze, hazır yemek, gurme lezzet ihtiyaçları için güvendiği lider marka Dardanel/ Dardanos ürünleri Bool Tüketim güvencesiyle bir telefon kadar yakınınızda!

Doğal protein ve yüksek omega 3 asidi kaynağı ve sağlıklı beslenme programlarının vazgeçilmez lezzeti ton balığı, Türkiye'de ilk kez Dardanel Ton konservesi sayesinde sofralara girdi.

Her geçen gün üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttıran Dardanel,  ton balığı ve dondurulmuş deniz ürünleriyle bir Dünya markasına dönüşme hedefine emin adımlarla yaklaşmaktadır.

38 yıldır Türkiye’nin balık uzmanı olarak bilinen Dardanel'in ürün çeşitlerini deneyerek yeni lezzetleri menülerinize dahil edebilir, müşterilerinizin yemeklerinizden keyif almasını sağlayarak işletmenizi markalaştırabilir, Bool Tüketim sayesinde kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.