2010 Yılından Beri...
Hızlı Sipariş Hattı

Türkiye’nin ve Avrupa’nın çok tercih edilen markalarından biri olan Unilever, Bool Tüketim’de.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın çok tercih edilen markalarından biri olan Unilever, Bool Tüketim’de.

Uluslararası ve ulusal birçok markanın distribütörü olan Bool Tüketim olarak ürün çeşitliliğimizi artırmaya devam ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok tercih ettiği markaları sizlerle buluşturuyoruz!

Otel, restoran ve EDT sektörü için Unilever ketçap, mayonez, hardal, çeşnili macunlar, reçeller, meyve suları Bool Tüketim güvencesiyle bir telefon kadar yakınınızda!

Unilever; HACCP sistemini ve ISO 14001:2004 standardına uygun çevre yönetim sistemi ve ISO 9001, IFS standardına uygun kalite yönetim sistemine sahip hiçbir koruyucu madde kullanmadan mayonez, hardal, ketçap ve salata sosu üretimini gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Unilever ürünleri  bilinirlik oranı en yüksek markalar içinde yer almaktadır. Unilever ürün çeşitlerini deneyerek müşterilerinizin kahvaltı menüleriniz, yemekleriniz ve salatalarınızdan keyif almasını sağlayarak işletmenizi markalaştırabilir, Bool Tüketim sayesinde kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.